WordPress Social Login - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: First name
bg: Име

en: Last name
bg: Фамилия

en: Gender
bg: Пол

en: Language
bg: Език

en: Age
bg: Години

en: Birth day
bg: Дата на раждане

en: Birth month
bg: Месец на раждане

en: Birth year
bg: Година на раждане

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Country
bg: Държава

en: Region
bg: Област

en: City
bg: Град

en: Zip
bg: Пощенски код
