WordPress Social Login - en to el_GR translation catalogue (70 entries)

en: Provider user ID
el_GR: Αναγνωριστικό Χρήστη από Πάροχο

en: Profile URL
el_GR: Διεύθυνση URL του Προφίλ σας

en: Website URL
el_GR: Διεύθυνση URL της ιστοσελίδας σας

en: Photo URL
el_GR: Διεύθυνση URL της Φωτογραφίας σας

en: Display name
el_GR: Εμφανιζόμενο Όνομα

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: First name
el_GR: Όνομα

en: Last name
el_GR: Επίθετο

en: Gender
el_GR: Φύλο

en: Language
el_GR: Γλώσσα

en: Age
el_GR: Ηλικία

en: Birth day
el_GR: Ημέρα Γέννησης

en: Birth month
el_GR: Μήνα Γέννησης

en: Birth year
el_GR: Έτος Γέννησης

en: Email
el_GR: Διεύθυνση Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου

en: Phone
el_GR: Τηλέφωνο

en: Address
el_GR: Διεύθυνση

en: Country
el_GR: Χώρα

en: Region
el_GR: Περιοχή

en: City
el_GR: Πόλη

en: Zip
el_GR: Ταχυδρομικός Κωδικός

en: Connect with a provider to get started
el_GR: Συνδεθείτε με έναν πάροχο για να ξεκινήσετε

en: Connected adapter specs
el_GR: Προδιαγραφές συνδεδεμένου προσαρμογέα

en: Provider
el_GR: Πάροχος

en: OpenID Identifier
el_GR: Αναγνωριστικό OpenID

en: Scope
el_GR: Πεδία Εφαρμογής

en: Application keys
el_GR: Κλειδιά Εφαρμογής

en: Access token
el_GR: Διακριτικό Πρόσβασης

en: Access token secret
el_GR: Μυστικό Διακριτικού Πρόσβασης

en: Access token expires in
el_GR: Το Διακριτικό Πρόσβασης λήγει σε

en: second(s)
el_GR: Δευτερόλεπτο(α)

en: Access token expires at
el_GR: Το Διακριτικό Πρόσβασης λήγει σε

en: Connected adapter console
el_GR: Κονσόλα Συνδεδεμένου Προσαρμογέα

en: Path
el_GR: Διαδρομή

en: Method
el_GR: Μέθοδος

en: Query
el_GR: Ερώτηση

en: Submit
el_GR: Υποβολή

en: API Response
el_GR: Απάντηση από Διεπαφή Προγραμματισμού Εφαρμογών (API)

en: Code PHP
el_GR: Κώδικας PHP

en: PHP Session
el_GR: PHP Συνεδρία

en: Connected user social profile
el_GR: Κοινωνικό δίκτυο συνδεδεμένου χρήστη

en: Authentication Playground
el_GR: Γήπεδο Ελέγχου Ταυτότητας

en: Connect with
el_GR: Σύνδεση με

en: Save Settings
el_GR: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Accept new registration
el_GR: Αποδοχή νέας εγγραφής

en: Yes
el_GR: Ναι

en: No
el_GR: Οχι

en: Allow authentication
el_GR: Επιτρέψτε τον έλεγχο ταυτότητας

en: Accounts linking
el_GR: Σύνδεση λογαριασμών

en: Link user account
el_GR: Σύνδεση λογαριασμού χρήστη

en: Profile Completion
el_GR: Ολοκλήρωση προφίλ

en: Require E-mail
el_GR: Απαίτηση E-Mail

en: Allow Username change
el_GR: Να επιτρέπεται η αλλαγή ονόματος χρήστη

en: Hook extra registration fields
el_GR: Περάστε επιπλέον πεδία εγγραφής

en: User Moderation
el_GR: Ρεγουλάρισμα Χρηστών

en: <b>None</b>: No moderation required.
el_GR: <b>Κανένα</b>: Δεν χρειάζεται ρεγουλάρισμα.

en: Notes
el_GR: Σημειώσεις

en: None
el_GR: Κανένα

en: Membership level
el_GR: Επίπεδο μέλους

en: Safe
el_GR: Ασφαλής

en: Be careful with these
el_GR: Προσέχετε με αυτά

en: Enabled
el_GR: Ενεργοποιημένο

en: Domains list
el_GR: Λίστα Domain

en: E-mails list
el_GR: Λίστα E-mails

en: What's This?
el_GR: Τί είναι αυτό?

en: IMPORTANT!
el_GR: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!

en: BuddyPress plugin not found!
el_GR: Το πρόσθετο BuddyPress δεν βρέθηκε!

en: Report as bug
el_GR: Αναφορά σφάλματος

en: Users avatars
el_GR: Avatars χρηστών

en: User's language
el_GR: Γλώσσα χρήστη
