WordPress Social Login - en to fa_IR translation catalogue (90 entries)

en: Provider user ID
fa_IR: شناسه کاربری ارائه کننده

en: Profile URL
fa_IR: آدرس پروفایل

en: Website URL
fa_IR: آدرس وبسایت

en: Photo URL
fa_IR: آدرس تصویر

en: Display name
fa_IR: نام نمایشی

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: First name
fa_IR: نام

en: Last name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Gender
fa_IR: جنسیت

en: Language
fa_IR: زبان

en: Age
fa_IR: سن

en: Birth day
fa_IR: روز تولد

en: Birth month
fa_IR: ماه تولد

en: Birth year
fa_IR: سال تولد

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Phone
fa_IR: تلفن

en: Address
fa_IR: نشانی

en: Country
fa_IR: کشور

en: Region
fa_IR: محله

en: City
fa_IR: شهر

en: Zip
fa_IR: کدپستی

en: Connect with a provider to get started
fa_IR: به یک سرویس دهنده برای آغاز متصل شوید

en: Connected adapter specs
fa_IR: خصوصیت های آداپتور متصل شده

en: Provider
fa_IR: سرویس دهنده

en: OpenID Identifier
fa_IR: شناساگر OpenID

en: Application keys
fa_IR: کلید های اپلیکشن

en: Access token
fa_IR: توکن دسترسی

en: Access token secret
fa_IR: توکن مخفی دسترسی

en: Access token expires in
fa_IR: توکن دسترسی منقضی می شود در

en: second(s)
fa_IR: ثانیه

en: Access token expires at
fa_IR: توکن دسترسی منقضی می شود در

en: Connected adapter console
fa_IR: کنسول آداپتور متصل شده

en: Path
fa_IR: مسیر

en: Method
fa_IR: روش

en: Query
fa_IR: کوئری

en: Submit
fa_IR: ثبت

en: API Response
fa_IR: پاسخ API

en: Code PHP
fa_IR: کد PHP

en: Save Settings
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Accept new registration
fa_IR: قبول ثبت نام جدید

en: Yes
fa_IR: بله

en: No
fa_IR: خیر

en: Require E-mail
fa_IR: اجبار ایمیل

en: Allow Username change
fa_IR: اجازه تغییر نام کاربری

en: Notes
fa_IR: یادداشت‌ها

en: Membership level
fa_IR: سطح عضویت

en: Safe
fa_IR: ایمن

en: Filters by emails domains name
fa_IR: فیلتر براساس ایمیل آدرس ها نام

en: E-mails list
fa_IR: لیست ایمیل‌ها

en: Filters by profile urls
fa_IR: فیلتر براساس آدرس پروفایل‌ها

en: What's This?
fa_IR: این چیست؟

en: IMPORTANT!
fa_IR: مهم!

en: BuddyPress plugin not found!
fa_IR: پلاگین بادی‌پرس یافت نشد!

en: Report as bug
fa_IR: گزارش یک مشکل

en: User's first name
fa_IR: نام کاربر

en: User's last name
fa_IR: نام‌خانوادگی کاربر

en: User's language
fa_IR: زبان کاربر

en: Birth date
fa_IR: تاریخ تولد

en: User's phone number
fa_IR: شماره تلفن کاربر

en: User's address
fa_IR: آدرس کاربر

en: User's country
fa_IR: کشور محل‌سکونت کاربر

en: User's city
fa_IR: شهر کاربر

en: User's zipcode
fa_IR: کدپستی کاربر

en: Version %s
fa_IR: نسخه %s

en: Disable
fa_IR: غیرفعال

en: Enable
fa_IR: فعال

en: Contact Name
fa_IR: نام مخاطب

en: Contact Email
fa_IR: ایمیل مخاطب

en: Contact Profile Url
fa_IR: آدرس پروفایل مخاطب

en: Facebook
fa_IR: فیسبوک

en: Twitter
fa_IR: توئیتر

en: LinkedIn
fa_IR: لینکداین

en: FAQs
fa_IR: سوالات متداول

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Authors
fa_IR: تهیه کنندگان

en: License
fa_IR: لایسنس

en: Thanks
fa_IR: سپاس

en: Advanced Settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته

en: You are already logged in as %s. Do you want to <a href='%s'>log out</a>?
fa_IR: شما هم اکنون به عنوان %s وارد سایت شده اید. می خواهید <a href='%s'>خارج</a> شوید؟

en: Back to home
fa_IR: بازگشت به صفحه اصلی

en: Contacting <b>%s</b>, please wait...
fa_IR: درحال اتصال به <b>%s</b>، صبور باشید...

en: Hi %s
fa_IR: سلام %s

en: You're now signed in with your %s account but you are still one step away of getting into our website
fa_IR: اکنون شما توسط حساب %s خود وارد شده اید اما فقط یک قدم تا ورود به سایت ما باقیست

en: Already have an account
fa_IR: شما قبلا عضو شده اید

en: Link your existing account on our website to your %s ID.
fa_IR: حساب فعلی خود در سایت ما را به شناسه %s خود پیوند دهید.

en: New to our website
fa_IR: کاربر جدید هستید

en: Create a new account and it will be associated with your %s ID.
fa_IR: به کمک شناسه %s خود یک حساب جدید ایجاد کنید.

en: Password
fa_IR: رمزعبور

en: Continue
fa_IR: ادامه

en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s
