WordPress Social Login - en to nl translation catalogue (139 entries)

en: Provider user ID
nl: Gebruikers-ID van dienst

en: Profile URL
nl: Profielwebadres (URL)

en: Website URL
nl: Website-adres (URL)

en: Photo URL
nl: Fotowebadres (URL)

en: Display name
nl: Weergegeven naam

en: Description
nl: Omschrijving

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Gender
nl: Geslacht

en: Language
nl: Taal

en: Age
nl: Leeftijd

en: Birth day
nl: Geboortedag

en: Birth month
nl: Geboortemaan

en: Birth year
nl: Geboortejaar

en: Email
nl: E-mailadres

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Country
nl: Land

en: Region
nl: Provincie

en: City
nl: Stad

en: Zip
nl: Postcode

en: Connect with a provider to get started
nl: Begin, door het maken van een verbinding met een dienst

en: Connected adapter specs
nl: Specificaties van verbonden adapter

en: Provider
nl: Dienst

en: OpenID Identifier
nl: OpenID-identificatie

en: Application keys
nl: Applicatiesleutels

en: Access token
nl: Toegangscode

en: Access token secret
nl: Toegangscode-geheim

en: Access token expires in
nl: De toegangscode vertelt over

en: second(s)
nl: seconde(n)

en: Access token expires at
nl: De toegangscode vervalt over

en: Connected adapter console
nl: Verbonden adapter-console

en: Path
nl: Pad

en: Method
nl: Methode

en: Query
nl: Opvragen

en: Submit
nl: Versturen

en: API Response
nl: API-antwoord

en: Code PHP
nl: PHP-code

en: Connected adapter debug
nl: Foutopsporing verbonden adapter

en: PHP Session
nl: PHP-sessie

en: Connected user social profile
nl: Verbonden sociale gebruikersprofiel

en: Authentication Playground
nl: Authenticatie-zandbak

en: Authentication Playground will let you authenticate with the enabled social networks without creating any new user account
nl: De authenticatie-zandbak stelt u in staat om u te authenticeren met de ingeschakelde sociale netwerken. U hoeft hiervoor geen gebruikersaccount te creëren.

en: This tool will also give you a direct access to social networks apis via a lightweight console
nl: Dit hulpmiddel geeft u tevens directe toegang tot de sociale netwerk-API's via een lichtgewicht console

en: Connect with
nl: Verbinden met

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: WSL Widget
nl: WSL-widget

en: Accept new registration
nl: Nieuwe registratie accepteren?

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Allow authentication
nl: Authenticatie toestaan

en: Accounts linking
nl: Accountskoppeling

en: Link user account
nl: Gebruikersaccount koppelen

en: Profile Completion
nl: Profielvoltooiing

en: You may activate <b>Profile Completion</b> for both <b>E-mail</b> and <b>Username</b>, but keep in mind, the idea behind <b>social login</b> is to avoid forms and to remove the hassle of registration
nl: U kunt <b>Profielaanvulling</b> inschakelen voor zowel <b>E-mailadres</b> als <b>Gebruikersnaam</b>. Bedenk echter wel dat het idee achter <b>sociaal inloggen</b> het vermijden van formulieren en het omslachtige registratieproces vermijden is.

en: Require E-mail
nl: E-mailadres vereisen

en: Allow Username change
nl: Gebruikersnaamwijziging toestaan

en: Hook extra registration fields
nl: Extra registratievelden invoegen

en: User Moderation
nl: Gebruikersgoedkeuring

en: <b>User Moderation</b> will define how <b>Bouncer</b> should behave with new registered users:
nl: <b>Gebruikersgoedkeuring</b> bepaalt hoe <b>Bouncer</b> moet omgaan met nieuwe geregistreerde gebruikers:

en: <b>None</b>: No moderation required.
nl: <b>Geen</b>: Geen goedkeuring vereist.

en: <b>E-mail Confirmation</b>: New users will need to be confirm their e-mail address before they may log in
nl: <b>E-mail-bevestiging</b>: Nieuwe gebruikers moeten hun e-mailadres bevestigen voordat ze in mogen loggen

en: <b>Admin Approval</b>: New users will need to be approved by an administrator before they may log in
nl: <b>Administratorgoedkeuring</b>: Nieuwe gebruikers moeten goedgekeurd worden door een administrator voordat ze in mogen loggen

en: Notes
nl: Tips

en: Both <b>Admin Approval</b> and <b>E-mail Confirmation</b> requires <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/theme-my-login/" target="_blank">Theme My Login Plugin</a> to be installed
nl: Zowel <b>Admintoestemming</b> als <b>E-mailbevestiging</b> vereist dat <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/theme-my-login/" target="_blank">Theme My Login Plugin</a> geinstalleerd is.

en: None
nl: Geen

en: Membership level
nl: Lidmaatschapsniveau

en: Here you can define the default role for new users authenticating through WSL
nl: Hier kunt u de standaard rol voor nieuwe gebruikers bepalen, die authenticeren via WSL

en: Please, be extra carefull with this option, you may be automatically giving someone elevated roles and capabilities
nl: Wees extra voorzichtig met deze optie; het kan zijn dat u iemand automatisch verhoogde rechten geeft.

en: 1. If <b>User Moderation</b> is set to <code>Admin Approval</code>, then <b>Membership level</b> will be ignored
nl: 1. Als <b>Gebruikersmoderatie</b> staat op <code>Admintoestemming</code>, dan wordt het <b>Lidmaatschapsniveau</b> genegeerd

en: 2. To assign the same default role as in your website <b>General Settings</b>, set this field to <code>Wordpress User Default Role</code>
nl: 2. Om dezelfde rol toe te wijzen als die in de <b>Algemene instellingen</b> op uw website, moet u dit veld instellen op <code>Wordpress standaard gebruikersrol</code>

en: 3. If you are not sure, simply leave this field to <code>No role for this site</code>
nl: 3. Als u het niet zeker weet, kunt dit veld instellen op <code>Geen rol voor deze website</code>

en: New WSL users default role
nl: Standaard rol van nieuwe WSL-gebruikers

en: Safe
nl: Veiligheid

en: &mdash; Wordpress User Default Role &mdash;
nl: &mdash; Wordpress standaard gebruikersrol &mdash;

en: &mdash; No role for this site  &mdash;
nl: &mdash; Geen rol voor deze website &mdash;

en: Be careful with these
nl: Wees voorzichtig hiermee

en: <b>New WSL users default role</b> is currently set to <b>&ldquo;%s&rdquo;</b>, which gives these capabilities:
nl: <b>De standaardrol van nieuwe WSL-gebruikers</b> is momenteel ingesteld op <b>&ldquo;%s&rdquo;</b>. Dit geeft de volgende mogelijkheden:

en: <b>New WSL users default role</b> is currently set to <b>&ldquo;%s&rdquo;</b>, which gives NO capabilities
nl: <b>De standaardrol van nieuwe WSL-gebruikers</b> is momenteel ingesteld op <b>&ldquo;%s&rdquo;</b>. Dit geeft GEEN mogelijkheden

en: Filters by emails domains name
nl: E-mailadres filteren op domeinnaam

en: Restrict registration to a limited number of domains name.
nl: Registratie limiteren tot een aantal domeinnamen.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Domains list
nl: Domeinnamenlijst

en: Bounce text
nl: Terugstuurtekst

en: Filters by e-mails addresses
nl: Filteren op e-mailadressen

en: Restrict registration to a limited number of emails addresses.
nl: Registratie limiteren tot een aantal e-mailadressen.

en: Note that filtration e-mails addresses takes priority over filtration by profile urls
nl: Let op: filteren op e-mailadressen heeft prioriteit boven filteren op profielwebadressen

en: Insert one email address per line and try to keep this list short (ex: <code>hybridauth@gmail.com</code>). On <b>Bounce text</b> insert the text you want to display for rejected users
nl: Voer 1 e-mailadres in per regel en probeer om deze lijst kort te houden (bijv.:<code>hybridauth@gmail.com</code>). Bij <b>Terugstuurtekst</b> kunt u invoeren welke tekst moet worden weergegeven aan afgewezen gebruikers

en: E-mails list
nl: Lijst met e-mailadressen

en: Filters by profile urls
nl: Filteren op profielnaamwebadressen

en: Restrict registration to a limited number of profile urls
nl: Limiteer registratie tot een aantal profielwebadressen

en: <b>Note</b>: Some providers like Facebook can have multiples profiles URLs per user and WSL won't be able to recognize all them
nl: <b>Let op</b>: Sommige diensten, zoals Facebook, kunnen meerdere profiel-URL's hebben en WSL is niet in staat om al deze URL's te herkennen

en: Insert one URL per line and try to keep this list short (ex: <code>https://twitter.com/HybridAuth</code>, <code>https://plus.google.com/u/0/108839241301472312344</code>). On <b>Bounce text</b> insert the text you want to display for rejected users
nl: Voer 1 e-mailadres in per regel en probeer om deze lijst kort te houden (bijv.:<code>https://twitter.com/HybridAuth</code>, <code>https://plus.goggle.com/u/0/10883924130142312344</code>). Bij <b>Terugstuurtekst</b> kunt u invoeren welke tekst moet worden weergegeven aan afgewezen gebruikers

en: Profile urls
nl: Profielwebadressen

en: What's This?
nl: Wat is dit?

en: Hey, meet our friend, the Bouncer
nl: Hé, dit onze vriend, de Bouncer

en: Ever been in trouble with one of <a href="http://www.flickr.com/search/?q=bouncer+doorman&z=e" target="_blank">these guys</a>? Well, this module have more or less the same role, and he will try his best to piss your users off until they meet your requirements.
nl: Heeft u ooit problemen ervaren met 1 van <a href="http://www.flickr.com/search/?q=bouncer+doorman&z=e" target="_blank">deze jongens</a>? Deze module heeft min of meer dezelfde rol zal zijn best doen om uw gebruikers kwaad te maken totdat ze voldoen aan uw eisen.

en: This feature is most suited for small businesses and folks running a closed-door blog between friends or coworkers.
nl: Deze mogelijkheid is het meest geschikt voor kleine bedrijven en mensen die een afgesloten blog draaien (voor vrienden of collegae).

en: IMPORTANT!
nl: BELANGRIJK!

en: All the settings on this page without exception are only valid for users authenticating through <b>WordPress Social Login Widget
nl: Alle instellingen op deze pagina zijn zonder meer alleen geldig voor gebruikers die zich authentificeren middels <b>WordPress Sociale Login-widget

en: Users authenticating through the regulars Wordpress Login and Register pages with their usernames and passwords WILL NOT be affected.
nl: Gebruikers die zich authentificeren met hun gebruiksnaam en wachtwoord middels de normale Wordpress Login- en Registratie-pagina's vallen hier NIET onder.

en: BuddyPress plugin not found!
nl: De BuddyPress-plug-in kon niet worden gevonden!

en: <a href="https://buddypress.org/" target="_blank">BuddyPress</a> was not found on your website. The plugin is be either not installed or disabled
nl: <a href="https://buddypress.org/" target="_blank">BuddyPress</a> kon niet worden gevonden op uw website. De plug-in niet geinstalleerd of uitgeschakeld

en: If you believe you've found a problem with <b>WordPress Social Login</b>, be sure to let us know so we can fix it
nl: Als u denkt dat u een proleem hebt opgemerkt met <b>WordPress Sociale Login</b>, laat het ons dan weten zodat wij het kunnen repareren

en: Report as bug
nl: Rapporteren als bug

en: Check enabled components
nl: Inschakelde onderdelen controleren

en: Users avatars
nl: Gebruikersafbeeldingen

en: <b>Users avatars</b> is currently set to: <b>Display users avatars from social networks when available</b>
nl: <b>Gebruikersafbeeldingen</b> is momenteel ingesteld op: <b>Gebruikersafbeeldingen weergeven van sociale netwerken indien beschikbaar</b>

en: <b>Users avatars</b> is currently set to: <b>Display the default WordPress avatars</b>
nl: <b>Gebruikersafbeeldingen</b> is momenteel ingesteld op: <b>De standaard WordPress-gebruikersafbeeldingen weergeven

en: To change this setting, go to <b>Widget</b> &gt; <b>Basic Settings</b> &gt <b>Users avatars</b>, then select the type of avatars that you want to display for your users
nl: U kunt deze instellingen wijzigen via <b>Widget</b> &gt; <b>Basisinstellingen</b> &gt <b>Gebruikersafbeeldingen</b>. Selecteer daar het type gebruikersafbeeldingen dat u wilt weergeven voor uw gebruikers

en: Provider name
nl: Dienstnaam

en: The the provider or social network name the user used to connected
nl: De dienst of naam van het sociale netwerk die de gebruiker heeft gebruikt om te verbinden

en: Provider user Identifier
nl: Gebruikers-ID van dienst

en: Link to the user profile on the provider web site
nl: Link naar het gebruikersprofiel op dienstwebsite

en: User website, blog or web page
nl: Gebruikerswebsite, -blog of -webpagina

en: Link to user picture or avatar on the provider web site
nl: Link naar gebruikersafbeelding op de dienstwebsite

en: A short about me
nl: Korte biografie

en: User's first name
nl: Voornaam van gebruiker

en: User's last name
nl: Achternaam van gebruiker

en: User's gender. Values are 'female', 'male' or blank
nl: Geslacht van gebruiker. Waarden zijn: 'vrouwelijk', 'mannelijk' of blanco

en: User's language
nl: Gebruikerstaal

en: The day in the month in which the person was born. Not to confuse it with 'Birth date'
nl: De dag in de maand dat de persoon is geboren. Let op: dit is niet hetzelfde als 'Geboortedatum'

en: The month in which the person was born
nl: De maand dat de persoon is geboren

en: The year in which the person was born
nl: Het jaartal dat de gebruiker is geboren

en: Birth date
nl: Geboortedatum

en: Complete birthday in which the person was born. Format: YYYY-MM-DD
nl: Volledige verjaardag waarop de gebruikers is geboren. Opmaak: YYYY-MM-DD

en: User's email address. Not all of provider grant access to the user email
nl: Het e-mailadres van de gebruiker. Niet alle diensten geven toegang tot het e-mailadres van de gebruiker

en: User's phone number
nl: Telefoonnummer van de gebruiker

en: User's address
nl: Adres van de gebruiker

en: User's country
nl: Land van de gebruiker

en: User's state or region
nl: Staat of regio van de gebruiker

en: User's city
nl: Stad van de gebruiker

en: User's zipcode
nl: Postcode van de gebruiker

en: Profile mappings
nl: Profieltoekenningen

en: Enable profile mapping
nl: Profieltoekenningen inschakelen

en: Fields Map
nl: Veldkaart

en: Password
nl: Paswoord

en: Continue
nl: Ga verder

en: Back to %s
nl: Terug naar %s
