WordPress Social Login - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Require E-mail
sv: E-post krävs

en: Back to Tools
sv: Tillbaka till Verktyg

en: Username
sv: Användarnamn

en: E-mail
sv: E-post

en: Back to home
sv: Tillbaka till startsidan

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
sv: <strong>FEL</strong>: Vänligen ange din e-postadress.

en: Hi %s
sv: Hej %s

en: You're now signed in with your %s account but you are still one step away of getting into our website
sv: Du är nu inloggad med ditt %s-konto, men du har fortfarande ett steg kvar innan du kan komma in på vår webbsida

en: Already have an account
sv: Har du redan ett konto

en: Link your existing account on our website to your %s ID.
sv: Koppla ditt befintliga konto på vår webbplats med ditt %s-ID.

en: New to our website
sv: Ny på vår webbplats

en: Create a new account and it will be associated with your %s ID.
sv: Skapa ett nytt konto och koppla ihop det med ditt %s-ID.

en: Link my account
sv: Koppla mitt befintliga konto

en: Create a new account
sv: Skapa ett nytt konto

en: Password
sv: Lösenord

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Please fill in your information in the form below. Once completed, you will be able to automatically sign into our website through your %s ID
sv: Fyll i dina uppgifter i formuläret nedan. Framöver kommer du kunna använda ditt %s-ID för att logga in på vår webbplats

en: Back to %s
sv: Tillbaka till %s
