WordPress Social Login - en to uk translation catalogue (140 entries)

en: Profile URL
uk: URL профілю

en: Website URL
uk: URL вебсайту

en: Photo URL
uk: URL фотографії

en: Display name
uk: Показувати ім'я

en: Description
uk: Опис

en: First name
uk: Ім'я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Gender
uk: Стать

en: Language
uk: Мова

en: Age
uk: Вік

en: Birth day
uk: День народження

en: Birth month
uk: Місяць народження

en: Birth year
uk: Рік народження

en: Email
uk: E-mail

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: Country
uk: Країна

en: Region
uk: Регіон

en: City
uk: Місто

en: Zip
uk: Поштовий індекс

en: Scope
uk: Рахунок

en: Application keys
uk: Ключі додатку

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Access token secret
uk: Секретний токен доступу

en: second(s)
uk: секунда(и)

en: Method
uk: Метод

en: Query
uk: Запит

en: Submit
uk: Відправити

en: Connected user social profile
uk: З'єднатися з соціальним профілем користувача

en: Connect with
uk: Увійти через

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: WSL Widget
uk: WSL Віджет

en: Accept new registration
uk: Прийняти нову реєстрацію

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Allow authentication
uk: Дозволити вхід

en: Profile Completion
uk: Заповнення профілю

en: Require E-mail
uk: Вимагати E-mail

en: User Moderation
uk: Модерація користувачів

en: None
uk: Ніхто

en: Membership level
uk: Рівень члена

en: Here you can define the default role for new users authenticating through WSL
uk: Тут ви можете вирішити рівень користувача за замовчуванням для нових користувачів аутентифікації через WSL

en: Be careful with these
uk: Будьте обережні з цим

en: Filters by emails domains name
uk: Фільтр за іменами доменів електронних скриньок

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Domains list
uk: Перелік доменів

en: Filters by e-mails addresses
uk: Фільтр за електронними скриньками

en: E-mails list
uk: Перелік електронних скриньок

en: Filters by profile urls
uk: Фільтр за url-адресами профілю

en: Profile urls
uk: URL-адреси профілів

en: What's This?
uk: Що це?

en: IMPORTANT!
uk: ВАЖЛИВО!

en: BuddyPress plugin not found!
uk: BuddyPress плагін не знайдено!

en: Report as bug
uk: Сповістити про помилку

en: WSL Developer API
uk: API WSL для розробників

en: By default, only the three WSL core components are enabled. You can selectively enable or disable any of the non-core components by using the form below. Your WSL installation will continue to function. However, the features of the disabled components will no longer be accessible
uk: За замовчуванням, ввімкнено лише три базові компоненти WSL. Ви можете увімкнути або вимкнути будь-які інші компоненти, використовуючи цю форму. Ваш екземпляр WSL працюватиме й надалі. Втім, функції вимкнених компонентів стануть недоступними

en: Component
uk: Компонент

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Twitter
uk: Твіттер

en: Documentation
uk: Документація

en: The complete <b>User Guide</b> can be found at
    		<a href="http://miled.github.io/wordpress-social-login/index.html" target="_blank">miled.github.io/wordpress-social-login/index.html</a>
uk: Повний <b>Посібник користувача</b> можна знайти за адресою
    		<a href="http://miled.github.io/wordpress-social-login/index.html" target="_blank">miled.github.io/wordpress-social-login/index.html</a>

en: FAQs
uk: ЧаПи

en: A list of <b>Frequently asked questions</b> can be found at
    		<a href="http://miled.github.io/wordpress-social-login/faq.html" target="_blank">miled.github.io/wordpress-social-login/faq.html</a>
uk: Перелік відповідей на <b>Часті Питання</b> можна знайти за адресою
    		<a href="http://miled.github.io/wordpress-social-login/faq.html" target="_blank">miled.github.io/wordpress-social-login/faq.html</a>

en: Support
uk: Підтримка

en: Authors
uk: Автори

en: License
uk: Ліцензія

en: About WordPress Social Login
uk: Про WordPress Social Login

en: Thanks
uk: Подяка

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: <b>Connect with caption :</b> Change the content of the label to display above WSL widget
uk: <b>Заголовок "увійти через" :</b> Змініть вміст позначки, що знаходиться понад віджетом WSL

en: Connect with caption
uk: Заголовок "увійти через"

en: Advanced Settings
uk: Розширені налаштування

en: Widget preview
uk: Попередній перегляд віджета

en: This is a preview of what should be on the comments area
uk: Це - попередній вигляд віджета, що з'являтиметься в блоці коментарів

en: Where do I get this info?
uk: Де отримати ці дані?

en: Add more providers
uk: Додати постачальників

en: We have enabled <b>Facebook</b>, <b>Google</b> and <b>Twitter</b> by default, however you may add even more. <b>Just Click</b> on the icons and we will guide you through
uk: За замовчуванням увімкнені <b>Facebook</b>, <b>Google</b> та <b>Twitter</b>, втім Ви можете додати й інших. <b>Просто клацніть</b> по піктограмам, і ми Вам допоможемо

en: WordPress Social Login Diagnostics
uk: Діагностика WordPress Social Login

en: System information
uk: Інформація про систему

en: Uninstall
uk: Деінсталяція

en: Run WordPress Social Login Diagnostics
uk: Запустити діагностику WordPress Social Login

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Development mode
uk: Режим розробки

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Contacts
uk: Контакти

en: Delete
uk: Видалити

en: Website
uk: Вебсайт

en: <p>Debug mode is disabled.</p>
uk: <p>Режим зневадження вимкнено.</p>

en: Docs
uk: Документація

en: Dismiss
uk: Сховати

en: Welcome!
uk: Вітаємо!

en: If you are still new to WordPress Social Login, we have provided a few walkthroughs to get you started
uk: Якщо Ви досі не ознайомилися із WordPress Social Login, ми можемо Вам запропонувати декілька навчальних сторінок, що Вам допоможуть

en: Get Started
uk: Початок роботи

en: Plugin Overview
uk: Огляд плаґіну

en: Setup and Configuration
uk: Встановлення та налаштування

en: Manage users and contacts
uk: Керування користувачами та контактами

en: What's new on WSL %s
uk: Що нового у WSL %s

en: You are already logged in as %s. Do you want to <a href='%s'>log out</a>?
uk: Ви вже увійшли в систему як %s. Ви хочете <a href='%s'>вийти</a>?

en: You have to be logged in to be able to link your existing account. Do you want to <a href='%s'>login</a>?
uk: Ви повинні увійти, щоб мати можливість зв'язати існуючий обліковий запис. Ви хочете <a href='%s'>увійти</a>?

en: Authentication through social networks is currently disabled.
uk: Аутентифікація через соціальні мережі на даний час відключена.

en: Unknown or disabled provider.
uk: Невідомий або відключений провайдер.

en: Your <b>%s ID</b> is already linked to another account on this website.
uk: Ваш <b>%s ID</b> вже прив'язано до іншого облікового запису на цьому сайті.

en: Sorry, we couldn't link your account.
uk: Вибачте, ми не змогли зв'язати ваш аккаунт.

en: Sorry, we couldn't connect you. <a href="%s">Please try again</a>.
uk: Вибачте, ми не змогли зв'язати вас. <a href="%s">Будь ласка спробуйте ще раз</a>.

en: Registration is now closed.
uk: Реєстрація на даний момент закрита.

en: Connect with:
uk: Увійти через:

en: WSL Core
uk: WSL ядро

en: WordPress Social Login core.
uk: WordPress Social Login ядро

en: Networks
uk: Мережі

en: Social networks setup.
uk: Налаштування соціальних мереж.

en: Widget
uk: Віджет

en: WordPress Social Login advanced configuration.
uk: Розширені налаштування WordPress Social Login.

en: Users
uk: Користувачі

en: Components
uk: Компоненти

en: Connect with %s
uk: Увійти через %s

en: Redirecting...
uk: Перенаправлення...

en: Contacting <b>%s</b>, please wait...
uk: З'єднання із <b>%s</b>. Будь ласка, зачекайте...

en: Processing, please wait...
uk: Обробка. Зачекайте, будь ласка...

en: Not tonight.
uk: Не сьогодні.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password. <a href="%s">Lost your password</a>?
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Неправильне ім'я користувача або неправильний пароль. <a href="%s">Забули пароль</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a valid email address.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that email address is already used!
uk:  <strong>ПОМИЛКА</strong>: Вибачте, ця адреса електронної пошти вже використовується!

en: <strong>ERROR</strong>: That username is not allowed.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Це ім'я користувача не дозволено використовувати.

en: <strong>ERROR</strong>: Username must be at least 4 characters.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Ім'я користувача має бути не менше 4-х символів.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, usernames must have letters too!
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Вибачте, ім'я користувача повинно мати літери також!

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username already exists!
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Вибачте, це ім'я користувача вже існує!

en: Hi %s
uk: Привіт, %s

en: You're now signed in with your %s account but you are still one step away of getting into our website
uk: Ви увійшли до свого %s облікового запису, але ви все ще за крок до того, щоб потрапити на наш сайт.

en: Already have an account
uk: Вже є обліковий запис

en: Link your existing account on our website to your %s ID.
uk: Зв'яжіть ваш існуючий обліковий запис на нашому сайті з вашим %s ID.

en: New to our website
uk: Вперше на нашому сайті

en: Create a new account and it will be associated with your %s ID.
uk: Створити новий обліковий запис, який буде зв'язано з вашим %s ID.

en: Link my account
uk: Зв'язати мій обліковий запис

en: Create a new account
uk: Створити новий обліковий запис

en: Password
uk: Пароль

en: Continue
uk: Продовжити

en: Please fill in your information in the form below. Once completed, you will be able to automatically sign into our website through your %s ID
uk: Заповніть, будь ласка, вашу інформацію в формі нижче. Після завершення ви зможете автоматично увійти на наш сайт через ваш %s ID

en: Back to %s
uk: Назад до %s
